Cam, soda ve potas katılarak elde edilen silisli kumun ateş ile birlikte ısıtılıp, eritilerek üretimi sağlanan sert yapılı, saydam görünüşlü ve oldukça kırılgan bir nesnedir.

Cam, aşırı derecelerde soğutulmuş alkali ve toprak alkali metal oksitleriyle,farklı bazı metal oksitlerin çözülmesinden oluşan bir tür sıvı olup ana maddesi (SİO2) silistir. Camlar erimiş haldeki amorf yapısını koruyarak katılaşan inorganik cisimler olarak tanımlanabilir. Üretim sırasında hızlı soğuma nedeniyle kristal yapı yerine amorf yapı oluşur. Bu yapı cama sağlamlık ve saydamlık özelliğini kazandırır. Cam Statik Hesaplama, yapılarda tercih edilen ve şık bir çözümdür. Kurumumuz sayesinde uygun ödeme avantajları ve uygun fiyatlar ile birinci sınıf malzeme ve birinci sınıf işçiliğin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Alanında uzman ve profesyonel ekibimiz sayesinde projenizin ihtiyaçları doğrultusunda sizlere uygun çözümlerimiz ile tanışmaya hazır mısınız?

Cam Statik Hesaplama Yapan Firma Adresi

Doğrusal destekli camların kullanımı için teknik yönetmelikleri içerisinde yer alan düşey camlar için teknik olarak yapılan düzenlemelerde kesinleşmiş bir sapma limiti yoktur. Yalnızca stres limitleri mevcut haldedir. Fakat, yalıtımlı hale getirilmiş cam modülleri üzerinde yer alan rüzgarın hareketlerinin şekillenmesini sağlayan iklimsel hareketleri göz önünde bulundurarak hesaplar yapılmalıdır. İstanbul Cam Statik Hesaplama, oldukça dikkat gerektiren işin uzmanları tarafından yapılması gerektiği aşikardır. Dikkatsizce yapılan hesaplar ile büyük sorunlara yol açılabilir. Bu sebep ile kalite ve güvenden ödün vermeyen Çelik Yapı Çözümleri’ne gönül rahatlı ile projelerinizi teslim edebilirsiniz.

Sapma hesaplanır iken bir çok tasarımda belirleyici bir parametredir. Maksimum ve minimum limit değerlerinin sağlanmasıyla ancak camın sızdırmazlık ve direnç yani dayanıklılık değerlerinde doğru olduğunu göstermektedir.

Çelik Yapı Çözümleri bünyesinde, İstanbul Cam Statik Hesaplama, Cephe Statik Hesaplama, Alüminyum Cephe Statik Hesaplama, Cam Cephe Hesaplama, Alüminyum Doğrama Statik Hesaplama gibi hizmetleri vermekteyiz. Yapacağımız her projeyi kendi projemiz gibi benimseyerek sonuçlara ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Kalite ve güvenin adresi, bir tık kadar uzağınızda www.celikyapicozumleri.com. Uygun ödeme seçeneklerinden yararlanmak için geç kalmayın. Anında destek hizmetimiz ile projelerinize en kısa zamanda el uzatmaya hazırız. Sizi bekliyoruz!