Çelik Konstrüksiyon üretiminde son teknoloji olan kaynaksız yapı teknolojisi ile her türlü çelik konstrüksiyon yapı çelik yapı imalatı yapılabilmektedir.Kaynaksız yapı teknolojisinde metal aksamlar birbirlerine kaynak ile birleştirilmez. Kaynaksız yapı’da Temeli oluşturmak için kullanılan profillerden, zeminde ağırlığı taşıyacak profillere, çatıyı oluşturan karkas, makas ve aşıklardan, duvar içi profillerine kadar çelik konstrüksiyon’u oluşturan hiçbir metal aksama kaynak veya türevi işlem uygulanmaz.

Civata ve somun yardımıyla birleştirilen çelik profiller hem dayanıklılık hemde prefabrik yapılara demonte özelliğini getirerek prefabrik yapılara sökülebilme özelliğini getirmektedir.Bunun sizlere faydası, başlıca cam ve pencereler için portatif olma özelliğini sağlaması, duvarların veya boyun uzatılıp kısaltılmasını sağlaması, ek yaparak aynı kalitede büyütülmesi gibi faktörlerdir.

Çelik çatı ve çelik yapı imalat ve montaj alanlarındada faaliyet gösteren firmamızın çeşitli ve yüzlerce projede imzası vardır.

Çelik Yapı Çözümleri – Çelik Konstrüksiyon İmaltını tercih etmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ayrıcalığın farkına varın…

Çelik Yapı Çözümleri